Türkiye’deki En Pahali Tatil Yerleri Nerelerdir

 

Yaz yaklaşıyor herkesin bir gözü tatil sitelerinde tabi ki oteller tatil köyleri ya da pansiyonlar herkes bütçesine göre kafasını dağıtacak bir yerler aramakta ama biz gelelim yer konusuna Türkiye Deki En Pahalı Tatil Yerleri Nerelerdir Buna otel ve bölge olarak araştıralım tatil denildiğinde akla ilk gelen yerler tabi ki Akdeniz ve Ege Bölgeleri Kıbrıs’ı da unutmayalım ama İzmir Alaçatı ile başlayalım evet çok güzel bir bölge ama pahalı bir tatil bölgesi oda kahvaltı bir otel dışında otel bulmak mümkün değil güzel bir otele de vereceğiniz para oda kahvaltı olarak 2500-3000 TL’dir. Tabi bunun akşam yemeği ve gezmesi size ve cebinize pahalı gelebilir.

 

Bodrum Türkbükü de pahalı bölgelerimizden hem de çok burada da Alaçatı gibi Her şey Dahil Otel bulmanız mümkün değil gibi Oda Kahvaltı bir otel 3000 TL ve bununda dışarıda gezmesi ve yemesi içmesi size Alaçatı dan daha pahalıya gelebilir. Fethiye Ölüdeniz evet burada belki daha uygun bir otel bulabilirsiniz 2500-3000 TL ye ama şöyle bir durum var ölüdeniz ekstrem sporlarla akla geliyor ve bunları yapmak içinde biraz cebinizi yormak gerekir. Kıbrıs tabi ki orayı söylemezsek olmaz bu bölgede pahalı evet ama burada otel bulabilirsiniz 2500-5000 TL arası güzel Her Şey Dahil ama gezmek için niyetlenirseniz cebinizi yorabilirsiniz çünkü bölge olarak pahalı bir tatil yeridir.

 

           Türkiye Deki En Pahalı Tatil Yerleri Nerelerdir neticede toparlarsak bu saydığımız yerlerde tatil yapılabiliriz evet ama şöyle bir durum var gerçekten pahalı 1 hafta diye düşünürsek bu fiyatlar çokta ucuz değil tabi ki Türkiye Deki En Pahalı Tatil Yerleri Nerelerdir sorusuna bir cevapta Antalya bölgesidir. Pahalı ama Antalya da otel açısında biraz daha içiniz rahat olabilir.

 

Türkiye Deki En Pahalı Tatil Yerleri Nerelerdir yazımız hakkında yorum yazarsanız çok memnun olurum..