Dünya Turuna Hoş Geldiniz

Gezi sitelerinin birçoğunda insanların gezdikleri yerler hakkında tavsiyelerde bulunduklarını bilirsiniz. Bu tavsiyeler arasında yer alan birçok konu, gezginlerin ilgisini çekecek şekilde değildir.

Pek çok insan yeni keşfedecekleri yerler hakkında bilgi edinmek isterler. Gezmeye nereden başlanması gerektiği, hangi ülkeleri önceliklerine alacakları bu tavsiyeler doğrultusunda olur. Elbette ki bu durumun en iyi göstergesi, daha önce dünya turu yapan deneyimli kişilerden fikir almaktır. Bu fikirler doğrultusunda insanlar hangi yoldan başlamaları gerektiği konusunda kendi planlarını yapabilir.

İşte bu sitenin kurulum amacı da, tam da bu deneyi alışverişini sağlamak içindir. En iyi paylaşım ve önerilerin bir arada bulunması için kurulan bu portalda, her zaman en iyi fikir alışverişlerinin sağlanması hedeflenmektedir.

Dünya Turu Başlıyor

Dünyanın her yerini gezmek kuşkusuz herkesin hayalidir. Buna zaman ve paranın yetmediği durumlar engel olduğu için herkes bu imkana sahip olamaz.

Her zaman gezmeye ihtiyacınız olduğunda yeni yerler keşfetmek istersiniz ya da gidip çok beğendiğiniz yerleri, defalarca sevdiklerinize anlatmaya doyamazsınız. Bu durumlar söz konusu olduğunda ihtiyacınızı milyonlarca kişiyle paylaşmanız için en ideal yöntemdir.

Gezi anılarınızı ve tavsiyelerinizi paylaşmak için bir ortama ihtiyacınız vardır bu web sitesi  tam da bu ihtiyacınız içindir.

Gezmediğiniz bir yeri anlatmanız zor olsa da, çok iyi bildiğiniz yerleri kolayca anlatabilirsiniz ve bu durum size yeni yerler keşfetme heyecanını da sunar.

 

Sisteme Nasıl Dahil Olursunuz?

 

Sitedeki iletişim bölümüne gezi yazınızı ekleyerek, varsa elinizdeki fotoğrafları da yüklediğinizde admin tarafından sisteme girilecek olan rehberinizi birçok insanla paylaşabilirsiniz.

Her geçen gün yeni bir dünya turu macerasını keyifle okuyacağınız, çevrenizden dinlediğiniz anıları ölümsüzleştireceğiniz sitede, deneyimlerini milyonlarla paylaşmanın keyfini yaşayacaksınız. Birbirinden ilginç gezi yazılarınızı kendi dilinizle yayınlayarak, amatör gezginlere rehberlik edebilirsiniz.

Siz de bu sisteme dahil olarak paylaştıkça çoğalan bilgi ve deneyimlerinizi yeni yerler keşfetmeye hazırlanan kişilere sunabilirsiniz.

 

Her Yer Hakkında Yazabilirsiniz

 

Türkiye’nin en büyük gezi rehberi olma amacıyla kurulan sitede, yurt içi ve yurt dışındaki her yerle ilgili nitelikli bilgilerinizi paylaşabilirsiniz. İstediğiniz samimiyette paylaştığınız yazılarınızı milyonlara okutmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Nerenin mutfağı güzeldir, gezdiğiniz şehrin en meşhurları nelerdir anlatarak, deneyimlerinizden genç yaşlı herkesin yararlanmasını sağlayabilirsiniz. Birbirinden farklı yerler keşfetmeyi seviyorsanız, diğer yazarların deneyimlerinden yola çıkarak kendi dünya turu rotanızı oluşturabilirsiniz.

Özellikle gezmeyi seven ve yeni yerler keşfetmek için yaşayanlara en güzel şekilde yararlanabilecekleri bir günlük olacak olan sitemizde, dünyanın neresinde olursanız olun bilgilerinizi paylaşabileceksiniz.

 

Merhaba

Sevgili okurlar. Sizlere kendimden bahsetmek isterim 26 yaşında işinde gücünde kendi halinde biriyim. Bu siteyi açtım çünkü dünyayı gerçekten gezmek isteyenlere ufakta olsa bir yararım dokunur mu diye düşünürken açtım evet siteyi açtım. Hayırlı uğurlu olur inşallah…

Peki bu siteyi açtım açmasına ne yapacaksın diye sorularınızı duyar gibiyim. Sizlere güzel yazılarım ve makalelerim ile dünya ülkeleri ve şehirleri hakkında ufak da olsa bilgiler fotoğraflar paylaşacağım. Umarım beğenir ve sizlerde yazılarıma eşlik edip yorumlarınız ile beni sevindirirsiniz.

Şimdi diyeceksiniz ki bu adam dünyayı gezdi mi? Bize nasıl bilgi veriyor der gibisiniz? Şöyle yapıyorum, çevre çok önemlidir hayatımızda benim de bir hayli çevrem var dünya turu yapmasalar da onların hayat hikayelerini, gezdikleri yerleri, yaşadıkları güzel anıları, şahit oldukları her şeyi sizinle paylaşmak istiyorum. Ama eğer derseniz ki bende bir çok yer gezdim, çok güzel anılarım oldu bende bir kaç bir şey anlatmak isterim hay hay hemen iletişim kısmından bana ulaşın sizinle de güzel bir yazımız olsun..Çok keyifli olacağına iniyorum kendinize iyi bakın.

Yazmak ve gezmek güzeldir diyorum ve ilk yazım için sizlerden izin istiyorum.

01.01.2017 – Dünya Turu Başlasın…