Hakkımızda

Gezi sitelerinin birçoğunda insanların gezdikleri yerler hakkında tavsiyelerde bulunduklarını bilirsiniz. Bu tavsiyeler arasında yer alan birçok konu, gezginlerin ilgisini çekecek şekilde değildir.

Pek çok insan yeni keşfedecekleri yerler hakkında bilgi edinmek isterler. Gezmeye nereden başlanması gerektiği, hangi ülkeleri önceliklerine alacakları bu tavsiyeler doğrultusunda olur. Elbette ki bu durumun en iyi göstergesi, daha önce dünya turu yapan deneyimli kişilerden fikir almaktır. Bu fikirler doğrultusunda insanlar hangi yoldan başlamaları gerektiği konusunda kendi planlarını yapabilir.

İşte bu sitenin kurulum amacı da, tam da bu deneyi alışverişini sağlamak içindir. En iyi paylaşım ve önerilerin bir arada bulunması için kurulan bu portalda, her zaman en iyi fikir alışverişlerinin sağlanması hedeflenmektedir.

Misyonumuz

 

Her zaman en doğru ve iyi bir şekilde dünya ülkeleri ve şehirler hakkında fikir alışverişi yapabileceğiniz bir ortam olarak kurulan www.dunyaturu.info  sitesi, gerçek deneyimlerin paylaşılması için hizmete girmiştir.

Sürekli büyüyen ve dünyanın her noktasında deneyimlerini paylaşmak için sitemizi takip eden gezginlerle bir arada olmak en büyük amacımız olmuştur.

Vizyonumuz

 

Türkiye’nin en büyük gezi rehberi olma yolunda ilerlemek, kullanıcıların gezip gördükleri yerler hakkında paylaşım yapmaya can attıkları bir web sitesi olmak en büyük idealimizdir.

Her geçen gün daha da büyüyen bir şekilde yolumuza devam etmek için genci yaşlısı herkesi keşfettikleri yeni yerler hakkında bilgi paylaşımına davet etmek, bu alanda en büyük site haline gelmek en büyük amacımızdır.